Сердечно вітаємо з днем народження Ліну Копишинську!

Дата: 22.05.2021 10:26

Надсилаємо сердечні вітання на адресу соціальної робітниці Центру надання соціальної допомоги Горщиківської сільської ради Ліни Леонідівни Копишинської, яка сьогодні відзначає свій день народження.

Квітучий квітень" - Літературно-мистецька студія "Перевесло"

Шановна Ліно Леонідівно, прийміть сердечні вітання з днем народження та наші щирі побажання. Нехай на Вашому життєвому шляху зустрiчається лише добро і щастя. Міцного Вам здоров”я та достатку! Хай постійний успіх, радість і достаток сипляться до вас, немов вишневий цвіт! Хай життєвий досвід творить з буднів свята, а Господь дарує довгих-довгих літ!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради Олексій Туровський.