Укладено договір на ремонт понад 70-ти кілометрів шляху М-21

Дата: 25.05.2021 08:37

Минулого тижня Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала договір на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський.

????Йдеться про три ділянки: км 50+483 - км 71+990 (між селами Острів та Васьковичі); км 96+879 - км 134+821 (від міста Коростень до села Фасова) та км 136+589 - км 148+000 (від села Фасова до села Андріївка). Загальна протяжність ділянок дещо більше 70-ти кілометрів.

???????????????Підрядник: ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

????Термін виконання договору: до 31 грудня 2022 року.

????Минулого року на 4-х ділянках шляху М-21 був розпочатий ремонт. А саме: від села Рудня до міста Овруч – проводилась реконструкція трьох ділянок, загальною протяжністю майже 20 кілометрів (з км 22+483 по 41+483). Та капітальний ремонт ділянки, що проходить містом Овруч до села Заріччя (км 46+483 – 50+483). Ці роботи знаходяться на завершальній стадії.

????Також триває капітальний ремонту мосту через річку Норин в місті Овруч на км 47+402 та нове будівництво транспортної розв’язки у двох рівнях на перетині а/д М-21 та обходу міста Бердичів (км 214+223).

????????Автомобільна дорога М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський пролягає Житомирською та Вінницькою областями. Це транспортний коридор, що сполучає Республіки Білорусь та Молдову.

????Протяжність на території Житомирщини- 224,5 км.

Пресслужба САД у Житомирській області