День захисту дітей – це важливе свято й для дорослих

Дата: 02.06.2021 12:50

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. Це час, коли дерева великі, люди всі навкруг добрі, а радість найщиріша.

Це прекрасно розуміють вихователі ЗДО "Берізка" с. Горщик. Саме тому і з великим задоволенням вони провели 1 червня в Міжнародний день захисту дітей неймовірно цікаве, веселе свято для своїх вихованців.

Тут були ігри, конкурси, малюнки на асфальті. Дорослі грались з дітьми і навчали новому.

День захисту дітей – це важливе свято й для дорослих. Воно нагадує суспільству, що кожна дитина має право бути щасливою, мати якісне навчання та цікаве хобі.