На вихідних центри масової вакцинації працюватимуть у 14 регіонах України

Дата: 10.06.2021 09:39

12-13 червня 2021 року понад 30 центрів масової вакцинації будуть працювати у містах 14 областей України та в Києві.

На вихідних планується робота:

• у Львівській області – 8 центрів. З них 3 – у Львові, по одному в Трускавці, Дрогобичі, Стрию та Червонограді;
  • в Одеській області – 7 центрів. З них 4 – в Одесі, по одному в Балті, Чорноморську та Ізмаїлі;
  • у Полтавській області – 5 центрів. По одному в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях;
  • у Херсонській області – 3 центрів у Херсоні;
  • у Чернівецькій області – 2 центрів у Чернівцях;
  • у Київській області – 2 центрів у Броварах і Білій Церкві;
  • у Києві – 1 центру;
  • у Тернопільській – 1 центру в Тернополі;
  • у Рівненській області – 1 центру в Рівному;
  • у Дніпропетровській області – 1 центру в Дніпрі;
  • у Хмельницькій області – 1 центру в Хмельницькому;
  • у Житомирській області – 1 центру в Житомирі;
  • у Черкаській області – 1 центру в Черкасах;
  • у Донецькій області – 1 центру в Маріуполі.

Здійснювати щеплення будуть мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech.

“Робота таких центрів дозволяє значно прискорити темпи вакцинації в країні та захистити проти COVID-19 якомога більше українців. Ми бачимо, що з кожним тижнем долучається все більше міст. Ми закликаємо місцеву владу в інших регіонах відкривати нові центри, щоб охопити ще більше людей. Міністерство охорони здоров’я допомагатиме створювати такі центри, забезпечувати їх вакцинами та навчати персонал”, – наголосив Головний державний санітарний лікар України – заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Нагадаємо, що з 29 травня 2021 року в Україні запустили перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Вони відкриваються на стадіонах, спортивних,  навчальних та культурних майданчиках, у торгових центрах, щоб якомога швидше щепити від коронавірусної інфекції усіх охочих.

На минулих вихідних 14 центрів масової вакцинації працювало в 7 регіонах.

Нагадуємо, що друга доза вакцини має бути введена через:

Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21 день

CoronaVac/Sinovac Biotech – 28 днів