Жительці Горщиківської територіальної громади присвоїли почесне звання звання «Мати-героїня»

Дата: 02.07.2021 14:31

Відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2021 року № 188 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 50 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 9 жінкам з Коростенського району.

Серед них і жителька с. Видень Горщиківської ТГ Коростенського району, мати 5 дітей - Любов Іванівна Вигівська.

Ми щиро та сердечно вітаємо шановну Любов Іванівну з відзнакою та висловлюємо найщиріші слова подяки за те, що подарувала своїм дітям життя, навчила любити, творити добро. Бажаємо більше хороших світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла, радості і поваги від дітей.