Про покладання обов’язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік і звітність про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання в Горщиків

Дата: 20.07.2021 14:46

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 07.07. 2021 року

Про покладання обов’язків по державній

реєстрації актів цивільного стану

та призначення відповідальної особи

за облік і звітність про використання

бланків свідоцтв про державну реєстрацію

актів цивільного стану, а також їх зберігання

в Горщиківській сільській раді

Відповідно до статті 4 та частини 2 статті 6, статті 18 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», пунктів 3.2, 3.3, 3.6, 4.2.3, 4.3, 5.4, 5.5, 5.6 Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012 №1578/5, зареєстрованим  в Міністерстві юстиції України 02.11.2012 за №1845/22157, керуючись підпунктом 5 пункту «б» частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Покласти відповідальність за:

1.1. проведення державної реєстрації актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті, з дотриманням єдиної нумерації по видах актових записів цивільного стану у виконавчому комітеті Горщиківської сільської ради  Коростенського  району Житомирської області для населених пунктів: с. Горщик, с. Березівка, с. Вигів, с. Давидки, с. Дружбівка, с. Видень,с. Краснопіль, с. Боровиця, с. Жупанівка, с. Піски на секретаря сільської ради Іскоростенську Світлану Павлівну.

1.2. зберігання, ведення належного обліку використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та подання у встановлені законодавством порядку та строки до Коростенського  відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Коростенському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звітів та відповідної інформації про державну реєстрацію актів цивільного стану та використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану на секретаря сільської ради Іскоростенську Світлану Павлівну.

2. На час тимчасової відсутності (хвороба, відпустка та інше) секретаря сільської ради Іскоростенської Світлани Павлівни, відповідальність за виконання повноважень та обов’язків, визначених пунктом 1 цього рішення, покласти на сільського голову  Туровського Олексія Анатолійовича.

3. Рішення виконавчого комітету від 13.01.2021 року №10 вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покладається на сільського голову Туровського О.А.

Сільський голова                             Олексій ТУРОВСЬКИЙ