Сьогодні День працівників ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2021 09:41

У 2001 році Президент України підписав Указ № 1035, яким постановив щорічне святкування Дня працівників ветеринарної медицини. З того часу кожну другу неділю серпня українські ветеринари приймають привітання.

Дбайливі айболіти, друзі всіх чотирилапих, вусолапохвостих та крилатих братів наших менших, ветеринари — люди з величезним серцем і відкритою душею. Вони без слів розуміють своїх пацієнтів і завжди діють на благо чотириногих.

Сьогодні, в день ветеринара, хочеться побажати цим добрим докторам слухняних і спокійних пацієнтів, які завжди відповідають ласкою і дають на щастя лапу! Зичимо міцного здоров’я, родинного тепла, щастя, добробуту, успіхів в роботі та в життя!

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.