Запрошуємо жителів Коростенського району на І-й Фестиваль територіальних громад Коростенського району «Моя Україна – єдина та вільна»

Дата: 11.08.2021 16:07

З нагоди відзначення Дня Державного Прапору України та 30-ої річниці незалежності України за ініціативи Коростенської районної районної державної адміністрації, за підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова, генерального спонсору - АЗС UPG 22 серпня в парку відпочинку села Ушомир Ушомирської теритоіальної громади Коростенського району відбудеться І фестиваль територіальних громад Коростенського району «Моя Україна – єдина та вільна».

Запрошуємо жителів міста Коростень та великого Коростенського району!

Під час Фестивалю відбудуться виступи колективів з 13 територіальних громад Коростенського району, виставки, майстер-класи, свято морозива "Рудь", фуд-корд, народні забави, відпочинкові локації.

Зірковий гість Фестивалю – Наталія Бучинська.

Вхід вільний. Початок о 10.00 год. Урочистий початок об 11.00. год.

голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій ТАРАСЮК.