Про підготовку закладів соціальної сфери Горщиківської громади до роботи до осінньо - зимового періоду 2021-2022 р.р.

Дата: 17.08.2021 15:53

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

11.08.2021року      №59

Про підготовку закладів соціальної сфери

Горщиківської громади до роботи

до осінньо - зимового періоду

2021-2022 р.р.

З метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, вчасного початку опалювального сезону в  2021-2022 р.р., керуючись ст.ст. 30, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Горщиківської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Сапотніцької З.М. про підготовку закладів  соціальної сфери громади  прийняти до відома.(Інформація додається).

2. Керівникам закладів соціальної сфери  Горщиківської сільської ради  вчасно повідомляти про  недоліки та бути готовим до початку опалювального сезону  в 2021-2022 р.р..

3. Всім закладам соціальної сфери  Горщиківської громади  розпочати опалювальний сезон 15 жовтня 2021 року.

4. Керівникам закладів соціальної сфери  Горщиківської сільської ради скласти перелік ремонтних робіт (за потребою), які необхідно провести у 2022-2023 р.р. та подати до виконавчого комітету Горщиківської  сільської ради.

5.Створити комісію для проведення огляду закладів освіти і закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років. (До 20.08.2021 року).

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Туровського О.А.

Сільський голова                         Олексій ТУРОВСЬКИЙ