17 вересня в Україні відзначається День рятівника

Дата: 17.09.2021 13:12

Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Сьогодні теплі слова подяки приймають всі працівники аварійно-рятувальних служб, які щодня рятують людські життя. До привітання рятувальників Коростенщини долучився і заступник голови Горщиківської сільської ради Микола Литвинчук.

День рятівника був запроваджений у 2008 році за указом Президента України. І сьогодні ми хочемо щиро привітати всіх причетних до цього свята, побажати їм всього найкращого, доброго. Хай всі ваші чергування будуть спокійними, здоров’я міцним, в родинах панує мир та злагода, а в серцях палає тільки любов і щастя!