#ВакцинованіВідкриті: освітяни Горщиківської громади

Дата: 20.09.2021 12:06

Станом на сьогоднішй день, враховуючи важливість проведення вакцинації серед працівників освіти, в навчальних закладах Горщиківської територіальної громади вакциновані майже 100% освітян та працівників закладів.

Горщиківський ліцей

Так у Вигівській філії ця цифра становить - 100%, Давидківській філії - 100%, Горщиківському ліцеї - 80%. Вакцинація продовжується.

Вигівська філія

Нагадаємо, що вакцинація від COVID-19 — безпечний та ефективний, а також єдиний спосіб захиститися від важкого перебігу коронавірусної хвороби.

Не зволікайте і ви – вакцинуйтеся від коронавірусу! Заради свого здоров'я, та здоров'я наших дітей! Давайте долати пандемію разом!