Горщиківська громада
Житомирська область, Коростенський район

Про затвердження Порядку видалення аварійних дерев на території Горщиківської сільської ради

Дата: 20.09.2021 10:46
Кількість переглядів: 128

 

 

УКРАЇНА

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

   

     від 08 вересня   2021 року 

    № 70

 

Про затвердження

 Порядку видалення аварійних дерев

 на території Горщиківської сільської ради

 

 

                     В зв’язку з необхідністю видалення сухих дерев, що досягли вікової межі експлуатації на території  Горщиківської сільської ради, розглянувши клопотання старости старостинського округу Вигівського В.І.,  звернення жителів громади, керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет сільської  ради

В И Р І Ш И В: 

   1. Затвердити  Порядку видалення аварійних дерев на території Горщиківської сільської ради. (Додаток 1)

2. Затвердити склад комісії з обстеження аварійних дерев на території Горщиківської  сільської ради.(Додаток2).

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Литвинчука М.О.

 

Секретар сільської ради                        Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

 

 

ПОРЯДОК

видалення аварійних дерев на території Горщиківської  сільської ради

 

1. Порядок видалення аварійних дерев на території  Горщиківської  сільської ради (далі – Порядок) визначає процедуру видалення таких дерев на території  сільської ради. Його розроблено відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населених пунктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045. Аварійний стан дерев визначається згідно з пунктом 9.1.12 Правил утримання зелених насаджень на території населених пунктів України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за №880/12754.

2. Видалення аварійних дерев здійснюється на підставі акта обстеження, який складається відповідно до цього Порядку за зразком, затвердженим наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 № 127.

3. Підставою для проведення обстеження є заява юридичної чи фізичної особи (далі – заявник) про видалення аварійних дерев. До заяви додається схема їх розташування.

4. Обстеження аварійних дерев здійснюється постійно діючою комісією з обстеження аварійних дерев на території сільської ради (далі – комісія), склад якої затверджується рішенням виконавчого комітету сільської ради. В роботі комісії беруть участь представники заявника, власника земельної ділянки (користувача) або суб’єкта господарювання, що здійснює утримання території, на якій знаходяться аварійні дерева, а також інших зацікавлених організацій. Обстеження проводиться в термін до восьми днів після надходження заяви. Про місце та час збору, адреси обстежень голова комісії повідомляє інших членів комісії не пізніше ніж за 1 день  по телефону. Комісія приймає рішення, за умови участі в обстеженні не менше половини її складу. Дерева, які визнані аварійними, нумеруються або відмічаються на стовбурі фарбою, відповідні номери та позначки наносяться на схему розташування цих дерев. За результатами обстеження, комісія складає відповідний акт, до якого додаються схема розташування дерев та фотографії із зображенням стану їх аварійності та місця знаходження.

5. Акт оформлюється у кількості примірників, рівній кількості членів комісії, та передається кожному члену комісії по одному примірнику. Акт обстеження надається цим представникам із супроводжувальним листом або під підпис у журналі обліку даних актів, із зазначенням дати отримання, прізвища та посади. Форма журналу обліку актів обстеження зелених насаджень наведена у додатку до Порядку.

6. Заявник письмово, не пізніше ніж за 1 день, повідомляє виконком про термін проведення відповідних робіт. По закінченні цього терміну представник виконкому, члени комісії, перевіряють фактичне знесення дерев на відповідність дозволу (акту обстеження), за результатами складають акт про видалення аварійних дерев.

7. Видалення аварійних дерев на території зелених зон, провадиться за наявності належно оформленого акта, на підставі договору між виконкомом  та виконавцем. Передача дозвільного документа (акта обстеження) виконавцю здійснюється з оформленням акта приймання-передачі. Перед видаленням дерев, представник виконкому, член комісії, уточнює з виконавцем, які саме дерева належить знести, та контролює виконання робіт, за результатами складає акт про видалення аварійних дерев.

8. У процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації, а також у разі, коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров'ю громадян чи майну громадян та/або юридичних осіб, видалення зелених насаджень здійснюється негайно, у присутності представника комісії, з подальшим оформленням акта обстеження відповідно до цього Порядку. Представник комісії складає схему розташування аварійних дерев, фотографує їх із прив’язкою до місця.

 

Додаток 2

 

Склад комісії

з обстеження аварійних дерев на території Горщиківської  сільської ради

 

1. Литвинчук Микола Олександрович - заступник сільського голови.

2. Колодяженська Вікторія Миколаївна - спеціаліст відділу земельних відносин, містобудування та архітектури.

3.Вигівський Володимир Іванович - староста старостинського округу.

4. Сюравчик Андрій Володимирович - депутат сільської ради.

5. Іскоростенський Анатолій Михайлович - в/о директора ДКП Горщиківської сільської ради.

 

 Секретар сільської ради                             Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь