Велике будівництво на Житомирщині: триває ремонт автодороги Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка

Дата: 29.09.2021 14:46

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка на ділянці км 61+321 – км 65+183.

Ремонт автошляху виконується у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Проектом капітального ремонту передбачено:

• розчищення укосів земляного полотна на прилеглої смуги від чагарнику;
  • обрізування крон дерев, корчування пнів;
  • розбирання існуючого дорожнього одягу та водопропускних труб;
  • досипання земляного полотна з пошаровим ущільненням;
  • влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші С-5 та С-7;
  • влаштування вирівнюючого шару покриття з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;
  • влаштування верхнього шару покриття з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;
  • влаштування елементів водовідведення (портальні стінки, відкосні стінки, укріплення русла оголовків з/б труб);
  • улаштування нового тротуару з асфальтобетонну;
  • влаштування зупинкових майданчиків, автопавільйонів;
  • встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (дорожніх знаків, розмітки, бар‘єрного огородження та напрямних стовпчиків).

Станом на 29 вересня  на об’єкті залишилося виконати встановлення дорожніх знаків та бар‘єрних огороджень, а також нанесення дорожньої розмітки.

Зокрема, протяжність ділянки, на якій ведуться роботи становить майже 4 км.

Нагадаємо, що на завершальному етапі знаходиться ремонт автодороги Ставище – Брусилів – Попільня.

Довідково. Підрядник, який проводить ремонт ділянки — ПП “Автомагістраль”.