Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас з Днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 09:56

Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бібліотека — це зосередження мудрості віків і сховище знань людства. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії і знань, що дозволяє нам бути культурними людьми.

Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг!

Шановні бібліотекарі Горщиківської громади! Зичу Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від читачів та держави.

З повагою та від імені Горщиківської громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський.