Згідно з показниками захворюваності на COVID-19 Житомирська область одна із восьми областей України, що знаходяться у помаранчевій зоні епідемічної небезпеки

Дата: 06.10.2021 13:31

Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я. Так, в помаранчевій зоні перебувають Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області.

Станом на 5 жовтня рівень захворюваності на COVID-19 по країні становить 299 на 100 тис. населення при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення.

У Києві рівень захворюваності на коронавірусну хворобу становить 198 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності у Чернівецькій області - 653 на 100 тис. населення, Луганській - 621, Харківській - 450.

Також станом на 4 жовтня в чотирьох областях перевищено динаміку рівня госпіталізацій: у Закарпатській області - 53%, у Запорізькій - 55,1%, Рівненській - 59,1%, Херсонській - 71,1% при визначеному показнику 50%.

Показник завантаженості ліжок з киснем, який становить 65%, станом на 4 жовтня не перевищено в жодній з областей.

Окрім цього, три дні поспіль в Сумській області перевищено показник коефіцієнту виявлення випадків інфікування - 22,9%. Станом на 4 жовтня цей показник також три дні поспіль перевищено в Харківській області - 23,2% та два дні поспіль в Житомирській - 20,3%.

Індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236