Про підсумки роботи із зверненнями громадян Горщиківської сільської ради за 9 місяців у 2021 році

Дата: 21.10.2021 09:32

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

13.10.2021року                    №72

Про підсумки роботи із зверненнями громадян

Горщиківської  сільської ради за 9 місяців у 2021 році

Керуючись пунктом 1 частини „б" статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,  проаналізувавши роботу із  зверненнями громадян до Горщиківської  сільської ради, заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради Іскоростенської С.П., з метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення належного рівня, ефективного вирішення питань, що порушуються громадянами та враховуючи вимоги чинного законодавства, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Горщиківської сільської ради за 9 місяців 2021 року, взяти до уваги. (Додаток 1.)

2. Керівникам  відділів  сільської ради посилити контроль за виконанням ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

3. У подальшій роботі із зверненнями громадян виконкому сільської ради, секретарю Іскоростенській С.П.,  керуватись Законом України «Про звернення громадян» для реалізації їх конституційних прав на звернення.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Туровського О.А.

Сільський голова                               Олексій ТУРОВСЬКИЙ

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до сільської ради за 9 місяців у 2021 році

Протягом 9 місяців 2021 року до Горщиківської сільської  ради

надійшло       1107  звернень громадян.

Із загальної кількості звернень поштою надійшло -   5.

та  на особистому прийомі   -   32.

10 колективних звернень.

11  звернень надійшло через органи влади та від інших установ.

У зверненнях, що надійшли на розгляд до сільської  ради протягом 9 місяців 2021 року, громадянами було розглянуто всі звернення . З них: 1103 питання вирішено позитивно,           4   -  надано роз’яснення згідно чинного законодавства.

Аграрна політика і земельні відносини надалі залишаються найбільш актуальними. Так, протягом звітного періоду у зверненнях до сільської  ради порушено   154  таких питань.

Вагому частку у структурі усіх звернень становлять питання соціальної політики та соціального захисту населення –  600 звернень; від підопічних - 107 заяв; до Центру з надання соціальної допомоги «Соціальна громада» - 175 заяв. Далі ідуть питання :

• житлової політики –  12;
  • комунального господарства –  6;
  • питання праці і заробітної плати - 2;
  • питання діяльності органів місцевого самоврядування -3;
  • сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт - 4;
  • охорона здоров’я  - 5;
  • освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 2;
  • екології та природних ресурсів -2;
  •  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку - 3;
  • інші -7.

Слід відмітити, що під особистим контролем сільського  голови залишається розгляд звернень пільгових категорій громадян. Так, протягом 9 місяців 2021 року надійшло    105 таких звернень (було надано матеріальну допомогу )  , в тому числі від учасників бойових дій – 19, від осіб з інвалідністю – 37, від ветеранів праці -1, від дітей війни  - 1, від членів багатодітних сімей - 9, членів сім’ї учасника АТО - 1, 6  - від осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 2 -  від тимчасово переміщеної особи.

Секретар сільської ради                                   Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА