Учні 4 класу Горщиківського ліцею завітали в гості до шкільної бібліотеки на бібліотечний урок

Дата: 24.10.2021 11:15

23 жовтня,напередодні Міжнародного дня бібліотек учні 4 класу Горщиківського ліцею завітали в гості до шкільної бібліотеки на бібліотечний урок.

Бібліотекар Вигівська Т.С. розповіла дітям багато цікавого про світ книжок, їх історію та "проживання" в книжковій домівці.

На бібліотечному уроці діти взяли участь у конкурсі дитячих малюнків "Мій улюблений казковий герой".

Для учнів 4 класу була проведена гра-вікторина "Книга відкриває світ".

Міжнародний день книги-важливе свято, яке привертає увагу всього суспільства до шкільних бібліотек та допомагає зрозуміти важливість книг у житті наших дітей.