Шановні друзі, односельці, жителі села Горщик! Від усієї душі та серця вітаємо всіх з Днем села!

Дата: 08.11.2021 09:00

Сьогодні кожного з тих, хто народився, виріс та живе в Горщику переповнює гордість за свою малу Батьківщину. Адже тут живуть і працюють, народжують і виховують дітей надзвичайні люди – добрі, чуйні, розумні, працьовиті. Тут в кожній родині плекається рідна українська мова, зберігаються та примножуються народні та сучасні традиції, оберігається історична спадщина наших земляків, твориться історія Горщиківської територіальної громади, центром якої є наше село.

І сьогодні, у престольне свято села Горщик, я від щирого серця вітаючи зі святом всіх нас, бажаю односельцям гарного настрою, відмінного здоров’я, ладного господарства, тепла та затишку в оселі! Нехай життя вдалині від міської метушні приносить насолоду, мир, спокій і безтурботність. Будьте щасливі, живіть у достатку, злагоді та добробуті! Бережіть один одного і наше рідне село!

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський