Щирі вітання з Днем святого Миколая!

Дата: 19.12.2021 09:07

Сьогодні одне з найпрекрасніших грудневих свят – день Святого Миколая. З яким задоволенням і цікавістю заглядають малюки під подушку чи у чобіток. Скільки радості в дитячих очах. Вони вірять, що подарунки поклав їм вночі Святий Миколай. А разом з дітьми, здається, віримо в чарівництво і ми.

Я від усієї душі хочу привітати вас зі святом. Нехай сьогодні збудеться ваше заповітне бажання. Нехай ніби в казці відкриються двері і на порозі з'явиться удача, яка назавжди залишиться у вас. Будьте завжди життєрадісними, більше посміхайтеся, бо сміх продовжує життя. Благополуччя вам, затишку, миру і добра.

З повагою та від імені Горщиківської територіальної громади

голова Горщиківської сільської ради

Олексій Туровський