Велике будівництво на Житомирщині: укладено договір на ремонт дороги між Баранівкою та Високою Піччю

Дата: 18.01.2022 13:15

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, укладено договір на виконання послуг з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-01 Баранівка – Висока Піч (окремими ділянками) з розробкою проектної документації.

Згідно з тендерною документацією, ремонт передбачає:

• посилення існуючого дорожнього одягу;
  • влаштування нового дорожнього покриття, а саме: улаштування нижнього шару основи з щебенево-піщаної суміші, шару основи з щебенево-піщаної суміші, основи з ЩПС40 укріпленої цементом в два шари, нижнього шару із  щільної гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші;
  • укріплення узбіч;
  • влаштування тротуарів на посадкових майданчиках;
  • ремонт штучних споруд;
  • облаштування дороги.

Автомобільна дорога територіального значення Т-06-01 Баранівка — Висока Піч має загальну протяжність 44,3 км та пролягає через населені пункти Баранівку, Залужне, Старочуднівську Гуту, Високу Піч.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині впродовж 2021 року в області відремонтовано більше пів сотні кілометрів місцевих автодоріг.