Сердечні вітання з Хрещенням Господнім

Дата: 19.01.2022 08:00

У ніч із 18 на 19 січня православні християни відзначають одне з найважливіших і найдавніших свят — Хрещення Господнє. Згідно з біблійними переказами 19 січня на річку Йордан прийшов тридцятирічний Ісус Христос і пророк Іоанн Предтеча звершив хрещення сина Божого. Під час цього таїнства над землею пролунав гучний голос Бога, а на Ісуса спустився Дух Божий у вигляді голуба. Саме після Хрещення Ісус почав виконувати волю Божу і нести у світ нове світло.

Шановні жителі Горщиківської громади! Щиро і сердечно вітаю вас зі святом. Хотілося б побажати в цей світлий, чудовий день внутрішнього спокою, теплоти у ваших домівках, щастя в кожному дні. Нехай Бог зберігає всі ваші родини і дарує мир, добро, злагоду та достаток!

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій Туровський.