Про план роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради на І квартал 2022 року

Дата: 20.01.2022 08:22

ГОРЩИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Коростенського району Житомирської області

від 12 січня   2022 року

Про план роботи виконавчого комітету

Горщиківської сільської ради на  І квартал 2022 року

Заслухавши та обговоривши проект плану роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради   на І квартал 2021 року,  виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Затвердити план роботи виконавчого комітету Горщиківської сільської ради на І квартал 2022 року.

2.  Секретарю сільської ради, Іскоростенській С.П.,здійснювати постійний контроль за своєчасною підготовкою питань, які планує виконавчий комітет Горщиківської сільської  ради.

Сільський голова                            Олексій ТУРОВСЬКИЙ

Рішення виконавчого комітету Горщиківської   сільської ради

від 12.01.2022   №1

План роботи

виконавчого комітету  Горщиківської  сільської  ради

на І квартал 2022 року

Січень

1. Про  затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для осіб, на яких накладено кримінальне  покарання та адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

2. Про визначення переліку об’єктів та видів робіт для відпрацювання порушниками накладеного на них судом адміністративного стягнення за несплату аліментів на утримання дитини у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт на території Горщиківської сільської ради на 2022 рік.

1.Про звіти щодо виконання сільського бюджету за 2021 рік.

2. Про  затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку в Горщиківській  сільській  раді.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті сільської ради у 2021 році.

4. Щодо проведення робіт з благоустрою на території Горщиківської громади та запровадження відповідальності за порушення  норм екологічного законодавства та законодавства у сфері поводження  з побутовими відходами.

Березень

1.   Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал   2022 року.

2. Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх.

3. Про стан виконання опікунами та піклувальниками обов’язків щодо утримання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Про наведення санітарного порядку на території сільської ради, утримання в належному стані кладовищ та інших місць поховання.

Організаційно – масові заходи.

1. Святкування новорічних та різдвяних свят.

2. Підготовка та проведення свята Восьмого березня.

Організаційні заходи

1. Діловодство постійних комісій сільської ради.

Навчання органів місцевого самоврядування, депутатів сільської ради

1. Семінари-наради з головами постійних комісій сільської ради 8 скликання.

Секретар сільської ради                        Світлана ІСКОРОСТЕНСЬКА