Велике будівництво на Житомирщині: між населеними пунктами Старий та Новий Любар буде проведено ремонт автошляху

Дата: 25.01.2022 09:29

За повідомленням САД у Житомирській області, в рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Житомирщині, вже укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом на об’єкті “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка”.

???????Йдеться про ділянку на км 209+540 – 213+011 у Житомирській області.

Підрядник: КОНСОРЦІУМ “ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ”.

Нагадуємо, що договір на проведення капітального ремонту вказаної ділянки укладений у грудні минулого року.

Передбачений ремонт буде проведено між населеними пунктами: Старий та Новий Любар автошляху.

Окрім капітального ремонту дорожнього покриття, передбачено й відновлення штучних споруд та мосту через річку Случ з перевлаштуванням електро-, газо- та мереж зв’язку.

Також заплановано влаштувати зовнішнє освітлення, встановити нові дорожні знаки та нанести дорожню розмітку.