Сьогодні Україна та світ відзначає День Європи

Дата: 21.05.2022 08:17

Щороку кожної  третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2022 році День Європи в Україні припадає на 22 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, згуртованої прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє мирне та щасливе майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

На жаль, важливість цієї дати ми в повній мірі усвідомлюємо лише зараз, протягом останніх років, проте саме зараз ми як ніколи близько до своєї мети – вступу в Європейський Союз.

В цей день хочу нагададати всім нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця! Хочу побажати всім мирного неба над головою, добробуту, щастя, міцного здоров’я та Божого благословення!

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій ТУРОВСЬКИЙ