Олексій Туровський взяв участь в нараді Коростенської районної військової адміністрації

Дата: 31.05.2022 13:22

Сьогодні в Коростенській районній військовій адміністрації пройшла нарада під головуванням заступника начальника Коростенської РВА Володимира Сивко, за участі заступниці голови Коростенської районної ради Олени Харченко, голів територіальних громад району, начальника Коростенської районного управління поліції Дмитра Гаращенка, начальників відділів Коростенської РВА та ЗМІ.

Серед учасників наради був і голова Горщиківської територіальної громади Олексій Туровський.

Головними питаннями наради стали питання безпеки жителів району, роботи системи «Безпечне місто», зберігання зброї, що була видана на час агресивного нападу ворога на півночі Коростенського району тощо.

Олексій Туровський активно включився в роботу наради та задав кілька важливих питань щодо співпраці Горщиківської сільської ради з Коростенською РВА та районним управлінням поліції, щодо виконання деяких листів, які надходять на адресу голови громади та ін.

Загалом нарада пройшла в формі конструктивного діалогу. Всі присутні мали змогу задати хвилюючі їх питання та отримати вичерпні відповіді як від представників державної влади, так і від керівника силової структури.

Наталія Колєнова,

член Національної спілки журналістів України