Олексій Туровський: Єдність українців непорушна – так само як їхня воля і мужність у захисті рідної землі

Дата: 03.06.2022 09:53

100 днів повномасштабної війни росії проти України. Це символічна дата, за якою підбиваються перші підсумки політичних лідерів чи партій при владі. Для нас 100 днів з 24 лютого – привід підбити підсумки спротиву повномасштабній російській агресії.

На зображенні може бути: 5 людей, військова форма та на відкритому повітрі

За 100 днів країна довела правоту слів Президента Зеленського, які були сказані ще на початку каденції – «Національна ідея України звучить так: «Об’єднавшись, зробити неможливе». Ми це зробили впродовж 100 днів і продовжуємо робити. Відкинувши партійні прапори, політичні суперечки всі об’єдналися навколо захисту країни від вторгнення.

Сьогодні нам складно – адже ворог нарощує воєнний потенціал в зоні бойових дій і веде наступ, не рахуючись із втратами, а допомога союзників йде поки що не в тому обсязі і не настільки своєчасно, як цього потребує ситуація. Проте єдність українців непорушна – так само як їхня воля і мужність у захисті рідної землі. Це залишається нашим головним фактором майбутньої перемоги, яка неодмінно відбудеться.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Олексій Туровський,