Вітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 09:11

Щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом!

В умовах повномасштабної війни росії проти України Ви щоденно Ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість Присязі та службовому обов’язку. Щомиті пізнаєте ризик і небезпеку, попри будь-які негаразди, виконуєте свою нелегку та вкрай важливу для суспільства роботу – захищаєте правопорядок, життя громадян і їх спокій, а вони в свою чергу вірять у Вашу справедливість, ефективність, відкритість і нетерпимість до проявів корупції. Ваші сміливі вчинки, героїчні подвиги, ціною яких нерідко стає власне життя, в умовах бурхливого сьогодення створюють авторитет і престиж поліції.

Від імені Гощиківської громади вітаю усіх, хто працює у цій відповідальній сфері, особлива вдячність і повага за взаємодію, співпрацю, підтримку громадського порядку, попередження злочинності, захист прав та інтересів жителів нашої громади.

Успіхів Вам у щоденній професійній діяльності, міцного здоров’я, родинної злагоди, високих професійних досягнень і щирої громадської поваги!

З повагою голова Горщиківської сільської ради

Олексій ТУРОВСЬКИЙ