Олексій Туровський вітає жителів Горщиківської громади з Днем родини!

Дата: 08.07.2022 11:42

Сьогодні, 8 липня, в Україні святкують День родини. Звичайно, в умолвах повномасштабної війни росії проти України нам з вами не до святкувань, проте хочу відзначити - всі ми з вами одна велика, дружня родина Горщиківської територіальної громади і всі ми варті найкращих побажань.

Тому від усієї душі вітаю вас зі святом та зичу в першу чергу Перемоги України над ворогом, мирного неба над головою, добра, злагоди у ваших домівках, міцного здоров’я всім членам ваших родин і тепла родинним вогнищам! Хай всі мрії збуваються, плани здійснюються, а справи ладнаються!

З повагою голова Горщиківської сільської ради

Олексій ТУРОВСЬКИЙ