Олексій Туровський вітає бухгалтерів і аудиторів з професійним святом

Дата: 16.07.2022 09:14

Своє професійне свято сьогодні відзначають працівники бухгалтерії та аудитори. І хоча нині всім нам не до свят, варто відзначити людей, які щоденно працюють для людей.

День бухгалтера листівки

В цей день хочу від щирого серця побажати, щоб робота завжди приносила радість і задоволення! Ви чарівниці в світі цифр, тож нехай магія ніколи Вас не покидає і допомагає вибудовувати необхідний баланс чисел!

Нехай дебет та кредит будуть найкращими друзями! Терпіння, удачі, гідної зарплати та втілення всіх планів у життя! Нехай ваші здібності зростають, можливості збільшуються, примножується шана і повага до вашої праці!

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій Туровський