Олексій Туровський вітає з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Дата: 17.07.2022 09:50

Шановні працівники і  ветерани металургійної та гірничодобувної  галузей

Горщиківської територіальної громади!

У самий розпал літа своє професійне свято відзначають представники найгарячіших професій – металурги та гірники.

Це свято сильних і міцних духом людей, які освоїли таку важливу і  відповідальну професію. Для нашої громади це свято практично родинне. Тож, незважаючи на всі біди і проблеми, війну, що сьогодні негативно впливають на наше з вами життя та на економіку країну, ми все ж продовжуємо боротись і робимо все аби пришвидшити нашу спільну Перемогу.

Велика вам вдячність, шановні гірники і металурги, за важку, самовіддану працю задля зміцнення та розбудови нашої держави. Бажаю вашим підприємствам стабільності в роботі, успішного впровадження сучасних технологій та підвищення конкурентоспроможності продукції, нових замовлень і  вигідних контрактів.

Від усієї душі зичу всім вам і вашим рідним міцного здоров`я, мирного неба, родинного тепла і затишку,  достатку в домі та здійснення заповітних мрій.

З повагою та від імені Горщиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій Туровський.