Вчасно піклуйтесь про газове обладнання у ваших домівках. Це важливо!

Дата: 18.07.2022 11:13

Планове технічне обслуговування – це комплекс робіт, спрямованих на обстеження газових мереж, перевірку їх справності й усунення виявлених недоліків у їхній роботі.

??Послуга ТО передбачає виконання такого комплексу робіт:

?обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до ?будинку (квартири) до газового приладу;

?приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

?огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

?перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

?усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

ТО внутрішніх газових мереж необхідно проводити раз на рік. Кожна родина має самостійно подбати про безпеку, уклавши договір з газорозподільною компанією АТ "Житомиргаз", яка працює під брендом РГК чи іншою компанією, яка має дозвіл на проведення відповідних робіт.

Закликаємо усіх голів ОСББ та управителів житлового фонду до співпраці, адже відсутність своєчасного ТО призводить до підвищення рівня аварійності будинкових мереж загального користування та наражає на небезпеку мешканців.

?Замовити послугу з технічного обслуговування газових мереж можна у 104.ua Клієнтських просторах за місцем проживання, або за номерами телефону:

?0412 55 80 04;

?067 33 38 104.

Бережіть себе та своїх рідних!