До Дня Незалежності України відбудеться конкурс творчих проєктів «Код Нації»

Дата: 11.08.2022 09:37

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.

Організаторами проєкту є ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» та ДУ «Український Державний Центр Позашкільної Освіти».

«Ці творчі проєкти сприятимуть підвищенню бойового духу нашого народу у часи збройного протистояння російським окупантам на усіх фронтах. Також  слугуватимуть популяризації україномовного контенту, української культури та народних звичаїв», - говорять оргнанізатори.

Конкурс проходить у ІІІ етапи:

- Перший етап – подання конкурсних матеріалів організатору - БО “БФ ”Відсоток Небайдужих” з 08.08.2022 до 23:59 19 серпня 2022 року;

- Другий етап – визначення конкурсною комісією переможців. Протягом 20-22 серпня 2022 року;

- Третій етап – публікація робіт переможців та нагородження. 23 серпня 2022 року.

Конкурс має 8 номінацій. Всі роботи надаються: у Google формі або на електронну адресу організатора (БО “БФ “Відсоток Небайдужих”) - [email protected] до 23:59 19 серпня 2022р.

Контакти організаторів: +38099-61-89-697, +38093-21-18-878.