З Днем молоді, Горщиківська громадо!

Дата: 12.08.2022 08:29

Сьогодні ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. На жаль, сьогодні саме молоді люди в більшості вимушені стояти зі зброєю в руках на захисті України від агресії росії. Вони мужньо, з почуттям глибокої любові до рідної землі, з палкими та сміливим серцями йдуть у бій заради миру на нашій землі.

Низький уклін і світла пам’ять тим, хто назавжди лишиться молодим...

Від щирого серця дякую тим, хто на фронті!

Звертаючись до тих, хто навчається і працює в тилу заради нашої спільної перемоги хочу сказати: будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє! Україна переможе!

З повагою та від імені Горищиківської сільської ради

голова Горщиківської територіальної громади

Олексій Туровський.