Україна збирає Армію дронів для ЗСУ. Можна задонатити гроші або дрони

Дата: 26.08.2022 13:08

Проєкт «Армія дронів» включає: систематичну купівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. Дрони потрібні українським військовим, щоб моніторити всю лінію фронту — майже 2,5 тисячі км.

Задонатити гроші або свій дрон можна на сайті UNITED24.

Детальніше. Пріоритет збору — 200 дронів для повітряної розвідки. Завдяки ним ЗСУ виявлятиме позиції росіян. Такі дрони літають до 24 годин і на відстань до 160 км. Вони оснащені кількома камерами з тепловізором. Ці дрони важко помітити, отже, важко збити. Також збирають і простіші дрони.

Фото: armyinform.com.ua