200 днів Незламності

Дата: 11.09.2022 11:33

200 днів Україна та українці протистоять підступному ворогу. 200 днів ми доводимо, що ми справжні патріоти рідної землі.

200 днів ми кожен на своєму бойовому посту: в окопах, у центрах волонтерської допомоги, в офісі, на роботі, на навчанні виборюємо право жити в мирній країні, яка розвивається і прагне стати однією із найкращих країн Европи та світу.

І ми станемо такою країною! Ми оживемо, відбудуємо кожне місто, село, селище!

Бо ми українці - сильні, сміливі, натхненні, розумні і маємо в серцях те, що не вмирає!

Олексій ТУРОВСЬКИЙ,

голова Горщиківської сільської ради