Шановні рятівники, працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, цивільного захисту!

Дата: 17.09.2022 07:41

Щиро і з почуттям глибокої поваги вітаю вас з професійним святом!

Щодня ви рятуєте життя і щодня ризикуєте своїм. Ви справжні герої! Здійснюючи дійсно сміливі вчинки, ви завжди скромно говорите, що це всього-на-всього ваша робота. Проте ми знаємо, що ваша мужність, доблесть, честь – це приклад для кожного. Ви цілодобово перебуваєте у постійній готовності до боротьби з незваним лихом, одне з яких – війна.

Низький уклін ваш, дорогі наші рятівники і побажання миру, добра, щастя, злагоди в родині, успіхів в роботі, поменше надзвичайних подій та надзвичайних ситуацій, побільше тихих, спокійних днів! Зі святом!

голова Горщиківської сільської ради
Олексій Туровський