До уваги ВПО та людей з інвалідністю! Відтепер доступний шеринг документів у Дії

Дата: 28.10.2022 11:48

Про це інформує Міністерство цифрової траснформації України. Так, в усіх управліннях соціального захисту населення (УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку Дія. Нею можна скористатися при оформленні допомоги для ВПО та довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.

Це означає, що тепер не обов’язково носити з собою фізичні документи чи надавати їх копії. Достатньо поділитися їх цифровою копією в кілька кліків через Дію. Шеринг документів також допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних у базу та пришвидшить обслуговування.

Щоб поділитися копією документа:

• оберіть паспорт, картку платника податків (РНОКПП) чи свідоцтво про народження в застосунку Дія;
  • натисніть на документ та оберіть штрихкод;
  • працівник управління соцзахисту зчитує номер під штрихкодом;
  • підтвердьте запит на передачу копій документів у застосунку Дія.

Зверніть увагу! Щоб скористатися послугою шерингу, необхідно оновити Дію до останньої версії.

Довідково. Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством соціальної політики України. Шеринг документів у УСЗН став можливим завдяки інформаційним обмінам сервісу Дія та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.