Децентралізація: 15 листопада – інфосесія для потенційних партнерів річної грантової програми Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 14.11.2022 12:42

15 листопада о 15:00 відбудеться інфосесія для потенційних партнерів річного програмного запиту Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» зацікавлений отримати від потенційних партнерів концепції, які сприятимуть реалізації трьох цілей Проєкту:

1. Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
  2. Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
  3. Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.

Географічний фокус запиту – Львівська, Полтавська, Волинська, Житомирська, Одеська, Закарпатська та Рівненська області.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передбачає надання від 16 до 25 грантів для фінансування успішних заявок, поданих у відповідь на цей запит. Тривалість реалізації гранту може становити 6-12 місяців.

Для участі в інфосесії, будь ласка, зареєструйтеся за ПОСИЛАННЯМ.

Детальніше про річний програмний запит можна дізнатися за ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, що в громадах Житомирської області розпочав роботу проєкт USAID «ГОВЕРЛА».