Децентралізація: Створення і організація функціонування центрів культурних послуг у громадах. Методичні рекомендації

Дата: 07.12.2022 09:29

Міністерство культури та інформаційної політики України створило «Методичні рекомендації щодо створення і організації функціонування центрів культурних послуг у територіальних громадах».

Документ визначає центри культурних послуг (ЦКП) як багатофункціональні заклади культури в територіальних громадах.

Методичні рекомендації окреслюють:

• цінності ЦКП, цілі і принципи його роботи;
  • поетапний алгоритм створення та організації роботи ЦКП;
  • зразки форм збору інформації та проектів документів, які необхідні на різних етапах створення ЦКП.

ЗАВАНТАЖИТИ Методичні рекомендації (PDF, 0,7 МБ).