Тепловізор, на який збирала вся Горщиківська громада, вже допомагає захисникам України на фронті

Дата: 09.01.2023 15:51

З почуттям глибокої вдячності сьогодні на адресу всіх небайдужих жителів Горщиківської громади, які активно долучились до збору коштів на тепловізор для нашого земляка Сергія Вигівського, захисники надіслали світлини-фотозвіт.

На зображенні може бути: 8 людей та на відкритому повітрі

Такий незамінний на фронті тепловізор вже активно використовується військовими в гарячій точці на карті України, рятує їм життя, наближає нашу спільну Перемогу.

На зображенні може бути: 5 людей, військова форма та на відкритому повітрі

Радіють наші хлопці і смаколикам та теплим шкарпеткам, окопним свічкам, які з ніжністю, вдячністю, любов’ю та трепетом в душі готували, в’язали, виготовляли наші горщиківські жіночки та дітки.

На зображенні може бути: 2 людини, військова форма та на відкритому повітрі

Вкотре від усієї душі ми дякуємо вам, добрі люди, що підтримуєте воїнів, долучаєтесь до зборів коштів і тим самим робите все можливе, аби мужні захисники не просто відчували нашу любов, але й могли ефективніше і швидше вибивати окупантів з рідної землі, з України.

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.