Жителі Горщиківської громади не припиняють допомагати ЗСУ

Дата: 12.01.2023 15:10

Тільки- но вчора наші захисники звернулися з певним проханням - і сьогодні скрізь кипить робота. Всі небайдужі долучилися до плетіння маскувальних сіток. Одні принесли матеріал, інші нарізають смужки та плетуть.

Найактивніше працюють дівчата з амбулаторії та їхні помічники , працівники Горщиківського ЗДО "Берізка" та вчителі Горщиківського ліцею.

Всі ми розуміємо, що ці сітки наразі вкрай потрібні, адже допоможуть замаскувати та вберегти і захисників, і техніку.

Дружно працюймо, згуртовуймося, допомагаймо- все це відволікає від тривожних думок, вселяє надію, а головне - наближає ПЕРЕМОГУ!