Горщиківська сільська рада, Горщиківський будинок культури, гурт «Намисто» щиро співчуває родинам загиблих. ВІДЕО

Дата: 16.01.2023 12:35

В ці скорботні дні всі наші думки, всі почуття лише про одне – щодня в Україні гинуть Герої-захисники, мирні люди, діти, люди похилого віку. Ми намагаємось триматись, бути згуртованими, сильними, мужньо переносити втрати. Ми віримо у Перемогу України та нашого народу над окупантами.

Сьогодні, коли ми бачимо жахливі наслідки обстрілів, біль і горе людей, що втратили рідних, ми закарбовуємо у пам’яті кожну сльозу, накопичуємо лють до ворогів та прагнемо якомога швидше вигнати рашиську наволоч з нашої Богом землі.

У День пам’яті захисників Донецького аеропорту, дні, коли гинуть мирні діти, дорослі, коли ми з трепетом чекаємо врятованих з-під завалів у Дніпрі та інших містах України, Горщиківська сільська рада, Горщиківський будинок культури, гурт «Намисто» щиро співчуває родинам загиблих. Хай пам’ять про них ніколи не згасне. Хай будуть покарані всі винні в їх смертях!

Віримо в Україну! Віримо в її захисників! Віримо в Бога!

Олексій Туровський, голова Горщиківської територіальної громади