Воєнний стан в Україні продовжено на 90 діб — рішення ВРУ

Дата: 07.02.2023 16:04

Верховна Рада ухвалила закони про затвердження указів Президента щодо продовження строку дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації в Україні ще на 90 діб – до 20 травня 2023 року.

Законодавчий акт “Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні” (№8419) підтримали 348 депутатів, а “Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку проведення загальної мобілізації” (№8420) – 344.

Це вже шосте голосування Парламенту за воєнний стан та мобілізацію з початку війни. До цього Верховна Рада України вже схвалювала подібні рішення: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада.