Дата: 05.04.2023 11:09

Серед багатьох весняних свят є прекрасне свято - День дитячої книги, яке відзначають - 2 квітня. В Горщиківському закладі дошкільної освіти «Берізка» 4 квітня проведено День дитячої книги.

Дитяча книга – це цілий світ, що знайомить із цікавими героями й різними ситуаціями, на прикладі яких та разом із якими маленькі читачі пізнають життя, переймають духовні цінності, дорослішають, розвивають уяву й мислення.

Дитяча книга - це звідки все починається.

Зі своїми улюбленими книгами діляться з вами наші вихованці старшої групи "Ромашка".