Оголошуємо тиждень благоустрою!

Дата: 17.04.2023 10:47

Шановні жителі Горщиківської територіальної громади!

Нарешті прийшла весна і час навести лад на власних подвір’ях, прибудинникових територіях та на кладовищі біля могил своїх рідних та близьких.

З 17 по 23 квітня оголошуємо тиждень благоустрою. Просимо вас відповідально, з розумінням поставитися до виконання правил благоустрою та підтримати ініціативу Горщиківської сільської ради, навести чистоту та порядок на своїх та прилеглих територіях.

Зібране сміття, обрізане гілля, залишки квітів на могилах виносити і складати в зручних для загрузки та відвезення транспортом, який курсуватиме селом Горщик у четвер та п’ятницю 20-21 квітня.

Ми щиро вдячні всім і кожному, хто розуміє, що чистота та лад в нашій громаді – це спільна відповідальність її жителів.

Висловлюємо також вдячність власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість. Адже вигляд наших сіл у великій мірі залежить від власників приватних домоволодінь.

Пам’ятаймо, що благоустрій громади – справа щоденна і важлива!