Добрі справи не залишаються непоміченими ― вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги

Дата: 18.05.2023 18:18

У Горщиківському ліцеї знакова подія: проведено поточний ремонт спортивного залу за рахунок коштів місцевого бюджету. У ході ремонтних робіт було встановлено 16 сучасних енергозберігаючих світильників, частково поштукатурено та пофарбовано стіни, стеля, підлога, замінено 8 дверей.

Педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру вдячність за оновлення спортивного залу сільському голові ТУРОВСЬКОМУ Олексію, депутатам Горщиківської сільської ради, та ПП “Рембудсервіс” в особі директора ЛУГИНИ Володимира.

Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальніших проблем освіти.

Нехай заняття в оновленій спортивній залі принесуть здоров’я, нові перемоги і гарний настрій усім шанувальникам спорту.

Олег Тиць, директор Горщиківського ліцею