Бібліотека Горщиківського ліцею долучилася до відзначення Дня Героїв

Дата: 23.05.2023 11:03

День Героїв України— це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Бібліотека Горщиківського ліцею долучилася до відзначення цієї дати. А саме, була представлена для читачів книжкова виставка – пам’ять про українців, які присвятили своє життя служінню українській нації, хто боронив Україну і боронить її сьогодні до останнього подиху.

Книги розповідають про мужність борців за волю України, які стали прикладом нескореності у відстоюванні інтересів рідного народу і держави.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, котрі віддали життя за свободу України.