Олексій Туровський вітає жителів громади з Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 09:05

Шановні жителі Горщиківської громади, любі друзі! Щиро і сердечно вітаю вас з Днем державності України!

Це свято в Україні відзначається вдруге і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Сьогодні ми чітко усвідомлюємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу

історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!