#Тияк? Психічна стійкість працівника поліції охорони як основа готовності до службової діяльності

Дата: 31.07.2023 11:54

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я #тияк з поліцейськими УПО Житомирської області психологом Ольгою Капалб було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Як дбати про емоційну стійкість».

Про це повідомляє Управління поліції охорони в Житомирській області.

На занятті працівники поліції охорони дізналися, що для кожної людини однаково важливим є і фізичне і ментальне здоров’я, адже турбота про мозок допоможе зберегти ресурси нервової системи.

За словами психологині УПО Житомирської області Ольги Капалб, для роботи в поліції варто розвивати емоційну стійкість постійно, а не лише в період кризи, саме вона допомагає справлятися з життєвими негараздами та долати випробування, які щодня підкидає нам життя.

«Ми дізналися наскільки важливими є людські цінності, як вони допомагають не втратити сенсу життя, а навпаки наповнювати його і допомагати рухатися вперед. Спробували вправу «Кола контролю», вчилися правильно ставити цілі та сортувати проблеми, щоб полегшити їх вирішення», – зазначив старший лейтенант поліції Михайло Чорногородський.