Іванівка – село Херсонщини, яке відновлюється в рамках ініціативи Президента “Пліч-о- Пліч”

Дата: 07.08.2023 10:53

Іванівка – одне з трьох сіл Херсонщини, яке відновлює Черкаська область в рамках ініціативи Президента “Пліч-о-Пліч”.

Тут російські окупанти нищили все, що бачили – будинки людей, школу, фермерські та сільськогосподарські підприємства. Село обстрілювали з мінометів, артилерії, авіації. Практично жодного вцілілого обʼєкту тут не залишилось.

Сьогодні в Іванівці триває робота – долучаються підприємці, будівельники, волонтери та громади Черкаської області, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене. Адже попри все, люди повертаються в свої домівки, на свою Херсонщину.

Вже зараз в рамках проєкту в Херсонській області відновлено більше 200 приватних будинків, ще стільки ж будуть завершені найближчим часом. Усього в рамках пілоту плануємо відновити понад 3,5 обʼєктів в 26 громадах.

Також стартує друга черга проєкту – це ще 50 деокупованих населених пунктів, де будуть відновлені житлові будинки та соціальні обʼєкти.

Тільки разом, плечем до плеча, відновимо країну.

#плічопліч
#разомвідбудуємо